Bozeňovský cyklomaraton

TRADIČNÍ BOZEŇOVSKÝ BIKEMARATON STARTUJE UŽ ZA PÁR DNÍ

Oblíbený cyklistický závod Bikemaraton Bozeňov je v plném proudu příprav. Osmý ročník závodu, který je zařazený do Šumperského poháru horských kol 2016, bude odstartován 4. června v Dolním Bušínově.

Tradiční cyklistický závod a dětský den uprostřed přírody

980x330_homepage_maraton

Minulý rok se tohoto závodu zúčastnilo přes 200 závodníků a záštitu nad letošním ročníkem převzal hejtman Olomouckého kraje, Ing. Jiří Rozbořil.

Jsou zváni všichni bikeři, bikerky i příznivci tohoto závodu a Bozeňova. Nejdelší trasa měří 53,7 km. I letos máme přichystanou trasu i pro naše nejmenší a stejně tak oblíbenou speciální trasu Chatař pro hobby jezdce. Velké díky patří našim partnerům, bez kterých by se tato akce nemohla konat.

Online registrace už běží a startovné zůstává stejné jako minulý rok. Závodníci se mohou registrovat přes internet nebo až na místě před odstartováním závodu dané kategorie.

Přihlásit se můžete zde. Přihlášení závod

Doprovodný program

 

Fanoušci a přátelé závodníků se nebudou rozhodně nudit. Stejně jako minulý rok je součástí Bikemaratonu doprovodný program a všichni si budou moci vyzkoušet různé hry, soutěže a čekají na ně další atrakce. Na dětský den s názvem „Den filmových hrdinů“ mohou dorazit všichni zájemci o pořádný kus zábavy.

homepage_detskyden