Partneři

VHH THERMONT S.R.O.

VHH Thermont

Stavební firma s desetiletou historií se specializací na občanskou výstavbu, termoizolaci panelových domů, rekonstrukci stávající výstavby a stavby na klíč. Firma zabezpečuje dodávku stavebních prací ve vysoké kvalitě prováděných prací a profesionálním přístupem a jistotou.

MARTECH HOLDING A.S.

MARTECH HOLDING a.s.

Martech holding a.s. Vám nabízí komplexní řešení v oblasti energetiky, teplárenství a pozemním stavitelství formou realizací díla „na klíč“. Martech Holding a.s. je výsledek završení transformace společnosti MAR–TECH, která vznikla již v roce 1992 a navazuje na značku kvality a odbornosti firem s logem MAR–TECH.

www.martechholding.cz

WEBER SAINT-GOBAIN CONTRUCTION PRODUCTS CZ A.S.

Weber Saint-Gobain Contruction Products CZ a.s.

Jeden z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

Další partneři

Olomoucký krajlogo_bozenovPartneři akce_pivovar-litovel-logologo_mesto

sulkoŠebesta

REA_LOGO_2013_FINAL_TOTAL2Stomix logo - claim_Expert na zatepleni - CZ - CMYK

 

Mediální partneři

Rádio

První soukromá stanice v tehdejším Československu s udělenou licencí. Základ vysílání tvoří pečlivě vybrané světové i domácí hity. Vysílání v regionech Střední Morava, Prostějovsko a Šumpersko, Kroměřížsko, Přerovsko, Boskovicko, Vyškovsko, Zlínsko, Bruntálsko, Zábřežsko a Hranicko.