Bozeňovský Bikemaraton startuje už za necelý měsíc

Tradiční Bikemaraton Bozeňov je v plném proudu příprav. Sedmý ročník závodu, který je zařazený do Šumperského poháru horských kol 2015, bude odstartován 6. června v Dolním Bušínově. Minulý rok se tohoto závodu zúčastnilo 220 závodníků. Nově se pojede bozeňovský závod jako mistrovský závod. „Jsou zváni všichni bikeři, bikerky i příznivci tohoto závodu a Bozeňova. Máme přichystanou trasu i pro naše nejmenší a stejně tak oblíbenou speciální trasu Chatař pro hobby jezdce. Nejdelší trasa měří
53,7 km.

Velké díky patří našim partnerům, bez kterých by se tato akce nemohla konat,“ informovala Jana Hrubanová z Centra volného času Bozeňov, které je opět hlavním pořadatelem tohoto oblíbeného závodu.

bikemaraton-041

Online registrace je spuštěna už od dubna a startovné zůstává stejné jako minulý rok. „Závodníci se mohou registrovat přes internet nebo až na místě před odstartováním závodu dané kategorie,“ dodala Jana Hrubanová.

Fanoušci, rodiny a přátelé závodníků se při letošním ročníku nebudou rozhodně nudit. Součástí Bikemaratonu je dětský den a všichni si budou moci vyzkoušet různé hry, soutěže a čekají na ně další atrakce.

 

Více informací se dozvíte na www.bikemaraton-bozenov.cz